Etter ombygging av våre små rom til sæter-suiter kan det ikke bli flere enn ca. 30 gjester her, så det er veldig god oversikt og god plass. Det vil bli lagt opp til tre forskjellige ut- og innganger til romfløyene.
I spisesalen kan vi overholde 2-meters avstand mellom alle bord. Våre nye sæter-suiter frister med fin utsikt, koselig sittegruppe og et interiør man kan slappe av i. Ingen må sitte i fellesarealer, men lov er det og god plass er det også her.
Det er ingen offentlig transport inn i dalen her, så alle gjester ankommer med egne biler. Avbestilling grunnet Covid-19 (karantene/ symptom) er gratis.
Fantastiske snøforhold i Øst-Jotunheimen, det er så sjelden det er mulig å gå på ski fra hotellet og helt til 2000meters toppene så sent som påsken. Vi håper dere som bor i områder med lav smitte benytter sjansen. Velkommen!